Zamknij okno Drukuj dokument

Działdowo, 30 października 2017 r.

OR.0002.7.2017

KOMUNIKAT

Uprzejmie informuję, że w dniu 9 listopada 2017 roku o godzinie 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy ul. Księżodworska 10 odbędzie się XXXIV Sesja Rady Gminy Działdowo z proponowanym porządkiem dziennym:

1.    Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.

2.    Rozpatrzenie wniosków do porządku obrad.

3.    Przyjęcie protokołu z XXXIII Sesji Rady Gminy.

4.    Informacja Wójta z działalności w okresie międzysesyjnym.

5.    Wolne wnioski i zapytania.

6.    Omówienie sprawozdania z wykonania budżetu gminy Działdowo za I półrocze 2017 r.

7.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Działdowo na lata 2017-2027.

8.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany w budżecie Gminy Działdowo na 2017 r.

9.    Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowych zasad i trybu umarzania, odraczania lub rozkładania na raty spłaty należności pieniężnych.

10.  Podjęcie uchwały w sprawie stawek dotacji przedmiotowych dla zakładu budżetowego.

11.  Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.

12.  Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych.

13.  Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta dla celów obliczenia podatku rolnego.

14.  Podjęcie uchwały  w sprawie opłaty targowej.

15.  Podjęcie uchwały  w sprawie opłaty od posiadania psów.

16.  Podjęcie uchwały  w sprawie pozbawienia statusu pomnika przyrody.

17.  Podjęcie uchwały  w sprawie pozbawienia statusu pomnika przyrody.

18.  Podjęcie uchwały  w sprawie pozbawienia statusu pomnika przyrody.

19.  Podjęcie uchwały  w sprawie uchwalenia „Analizy zmian w zagospodarowaniu przestrzennym gminy Działdowo."

20.  Podjęcie uchwały  w sprawie programu współpracy Gminy Działdowo z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
na rok 2018.

21.  Informacja Przewodniczącego Rady Gminy z analizy oświadczeń majątkowych złożonych przez radnych.

22.  Informacja Wójta Gminy na temat analizy oświadczeń majątkowych złożonych przez osoby do tego zobowiązane.

23.  Sprawy bieżące.

24.  Zamknięcie obrad.